SYMBOL

SYMBOL

 

SYMBOL

 

SYMBOL

 

Renault SYMBOL

Dış Tasarım

Modern ve dinamik tasarım

Renault SYMBOL: Modern, şık ve dinamik. Karşı koymak çok güç! 

İç Tasarım

Kabinde kusursuz işçilik

Tüm yolcularınızı konforlu bir biçimde ağırlamanız için beş geniş koltuk, geniş bagaj kapasitesi, akıllı ve pratik saklama alanları ve kusursuz işçilik sunan Renault SYMBOL ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Konforlu ve modüler kabin

Renault SYMBOL beş geniş koltuğuyla tüm aileyi taşır. Çok sayıda saklama alanı ve geniş bagajıyla hem günlük kullanımda, hem de seyahatlerinizde rahat bir yolculuk sunar.

İdeal iç mekan

1/3-2/3 asimetrik katlanabilen arka koltuk* ile aracınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiiniz. İhtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabilirsiniz.

*Versiyona göre değişir.

Güvenlik

Yolcuların güvenliği

Renault SYMBOL sizin ve yolcularınızın güvenliği için kapsamlı donanıma sahiptir: güçlendirilmiş araç gövdesi, ön ve yan hava yastıkları, arka koltuklarda çocuk koltukları için ISOFIX sabitleme sistemi ve ayarlanabilen koltuk başlıkları.

Ayrılabilir yolcu hava yastığı

Arkaya bakan çocuk koltuğunu ön koltuğa güvenle sabitlemek için yolcu hava yastığını çıkarın.

Sürüş destek sistemleri

Renault SYMBOL’ün üzerinde, Acil Fren Destek Sistemi ile birlikte çalışan ABS sisteminin yanı sıra, antipatinaj sistemi (ASR) ile eşleştirilmiş Dinamik Sürüş Kontrolü (ESC) sistemi yer alır Etkili fren ve daha fazla stabilite için ihtiyacınız olan her şey var.

Renault SYMBOL ile yola çıkmaya hazır mısınız?

*Gösterilen Renault SYMBOL modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.